Крила

krilaК – крилата
Р – рада
И
Л – лідерів
А – активістів

Велику увагу у закладі приділено активізації дитячого самоврядування. З оздоровчого сезону 2015 року започатковано дитячу організацію «Крила» – Крилата рада лідерів активістів. Це добровільне об’єднання вихованців ПЗОтВ «Крилатий».

Основною метою організації є: сприяння розвитку молоді для досягнення інтелектуального, громадського та духовного потенціалу особистості громадянина України; формування у молоді системи поглядів у дусі творення, патріотизму, пріоритету здорового способу життя; підготовка молодіжного активу, що володіє технологіями командної взаємодії та системного розвитку.

Об’єднання складається з вибраних або уповноважених осіб від загонів, яким доручено планувати колективні творчі справи, розподіляти доручення між вихованцями, перевіряти їх виконання, координувати та об’єднувати роботу первинних осередків – активів загонів.

Вихованці, які дійсно приймають активну участь у плануванні та проведенні колективно-творчих справ та очолюють роботу органів самоврядування у закладі – отримують посвідчення членів організації «Крила».

Педагогічною радою закладу сумісно з організацією «Крила» розроблено правила гри «Велике переселення народів» (день самоврядування).

Діяльність організації «Крила» не завершується з закінченням терміну зміни чи оздоровчого сезону. Усі члени об’єднання за бажанням можуть діяти за межами закладу, координуючи свою роботу з кураторами – членами педагогічної ради ПЗОтВ «Крилатий» за допомогою соц. мереж. Члени об’єднання є представниками різних регіонів країни, що надає можливість залучати до участі у заходах дітей з різних міст та установ.

 

ЗНАЙОМТЕСЬ: